Drive Club powstał z pasji do motoryzacji. Zobacz nasze unikalne usługi:

Prace doradcze dla dealerów

Nasze kilkuletnie doświadczenie w branży automotive i współpraca z uznanymi markami, sprawiło, że zauważamy potencjał w działaniach wizerunkowo – marketingowych u dealerów z zupełnie innej perspektywy niż tradycyjni specjaliści ds. marketingu.

Pasja do motoryzacji i doskonałe rozumienie klientów oraz społeczności samochodowej (co ważne w przypadku marek sportowych bądź niszowych) wznoszą nasze działania na zupełnie inny poziom.

Tworzenie wysokiej jakości contentu, organizacja wyróżniających się eventów i docieranie do nowych klientów to tylko niektóre nasze zalety.

Auto Concierge

Bieżąca obsługa Twojego pojazdu w trybie door to door: regularne mycie, wizyty w serwisie, wymiana opon i inne.

Dostępne warianty abonamentów: roczny, półroczny, kwartalny

Wynajem długoterminowy

Coraz popularniejsza forma finansowania floty pozwalająca większość kosztów użytkowania auta ująć w niskim, miesięcznym czynszu.

Obsługa pojazdów używanych sporadycznie

Klasyki, samochody sportowe są najczęściej używane dość sporadycznie. Dbamy, aby w każdej chwili Twój pojazd był gotowy do drogi. Nie zaskoczy Cię więcej rozładowany akumulator, bijące opony czy brudne nadwozie. Wystarczy sms, email lub telefon, a my zjawimy się i przygotujemy należycie Twój samochód.

Ekspresowy transport ważnych dokumentów

Potrzebujesz w ciągu kilku godzin dostarczyć na drugi koniec Polski ważną umowę, papiery wartościowe czy inne dokumenty? Jesteśmy do usług.

Detailing i modyfikacje samochodów premium

Samochody sportowe i luksusowe wymagają szczególnego podejścia, wiedzy i doświadczenia. Obsługujemy je wyłącznie w trybie door to door, zapewniając Ci najwyższy komfort.
Oferujemy usługi detailingowe na najwyższym poziomie współpracując tylko z najlepszymi studiami na Śląsku.
Dzięki nam możesz również poddać swój samochód modyfikacjom, korzystając z najlepszych części.
Sportowe układy wydechowe, zmiana koloru folią, modyfikacje elektroniki podnoszące moc czy elementy poprawiające wygląd Twojego pojazdu.

Wszystko to załatwimy za Ciebie. Wystarczy jeden telefon.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.